Realizace

Hotel KEILBERG v Krušných horách

Velice zajímavou realizaci jsme řešili v hotelovém komplexu v Krušných horách. Kompletní vybavení na klíč.

Kompletní vybavení hotelů nebo komerčních prostor je pro nás vždy velkou výzvou a zároveň dostáváme prostor pro kreativní práci. To je to, co nás velice baví. Vždy začínáme prohlídkou objektu. Náš architekt a specialista na design navrhne klientům několik možností řešení z hlediska barev, materiálů a vzorů. Na základě výběru klienta pak následuje přesné zaměření veškerých prostor. Pak se pustí do práce naše švadleny, které ušijí v krátkých termínech veškeré záclony, závěsy, polštářky a vše potřebné.

Poslední fází je montáž na místě. Instalace gárnýží, kolejniček. Následuje pověšení záclon a závěsů. Součástí našich dodávek je kompletní dodávka bytových textilů za výhodné ceny. Přikrývky, přehozy, ručníky, osušky, koupelnové předložky, povlečení a další vybavení je pak dokonale barevně sladěno, aby se hosté cítili příjemně. 

Rodinný dům a byt

Zajímavou práci představují i komplexní vybavení rodinných domů. Ať už se jedná o vybavení novostavby nebo změnu designu v již zabydleném domku.

Novostavby rodinných domů a bytů přináší majitelům řadu starostí s dokončením stavby. Proto si často chtějí ušetřit další starosti s vybavením záclon, závěsů a dalších bytových textilních věcí. Nabízíme těmto zákazníkům veškeré práce související s dokončením interiérů jejich domů. Na základě návrhů našeho designéra si jen zvolí barevnost, materiál tak, aby se cítili v novém domě příjemně. My pak vše naměříme, ušijeme přesně na míru a provedeme kompletní realizaci. Výhodou pro naše zákazníky je, že máme 90 % látek, záclon a dalšího vybavení skladem v naší prodejně. Můžeme pak přímo na prodejně ukazovat vzorový interiér. A to je rozdíl, než vybírat pouze z malého vzorníku. 

Pokud méte zájem o nezávaznou schůzku s naším designerem, kontaktujte nás na telefonním čísle 734 645 836 nebo nám napište na info@centrumlatek.cz.